Latvijos informacinių technologijų klasteris

Latvijos informacinių technologijų klasteris

Kontaktinis asmuo

Aiga Irmeja

El. paštas:

aiga.irmeja@itbaltic.com
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Kontaktinis asmuo

Erika Slunksnytė

El. paštas:

erika.slunksnyte@mita.lt
Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas

Kontaktinis asmuo

Evelina Šalavėjienė

El. paštas:

evelina.salavejiene@ssmtp.lt
Latvijos Respublikos ekonomikos ministerija

Latvijos Respublikos ekonomikos ministerija

Kontaktinis asmuo

Edgars Ozoliņš Ozols

El. paštas:

edgars.ozolins-ozols@em.gov.lv
Tartu universitetas

Tartu universitetas

Kontaktinis asmuo

Annet Muru

El. paštas:

annet.muru@ut.ee
Tartu miesto savivaldybė

Tartu miesto savivaldybė

Kontaktinis asmuo

Katrin Reiljan

El. paštas:

Katrin.Reiljan@raad.tartu.ee
Seinäjoki taikomųjų mokslų universitetas

Seinäjoki taikomųjų mokslų universitetas

Kontaktinis asmuo

Mika Valkama

El. paštas:

mika.valkama@seamk.fi
Oulu universitetas

Oulu universitetas

Kontaktinis asmuo

Pekka Jokitalo

El. paštas:

pekka.jokitalo@oulu.fi
RISE Švedijos  mokslinių tyrimų institutas

RISE Švedijos mokslinių tyrimų institutas

Kontaktinis asmuo

Christoffer Andresen

El. paštas:

christoffer.andresen@ri.se
Umeå universitetas

Umeå universitetas

Kontaktinis asmuo

Daniel Skog

El. paštas:

Daniel.a.skog@umu.se
DIGITALNORWAY

DIGITALNORWAY

Kontaktinis asmuo

Pavan Kumar Sriram

El. paštas:

pavan.sriram@digitalnorway.com